איטום מקלחות

הדירה יחסית חדשה אבל פתאום מתחילות לצוץ כתמים של רטיבות? או שבעצם יש לכם דירה ישנה שסובלת זמן רב מנזילות ואתם כבר לא יודעים מה לעשות?

עצרו ,

קראו ותיישמו- איטום מקלחות, איך עושים את זה?

ידוע שנזילות מתחילות מחלחול של מים בתוך הקירות, המים הללו יכולים להיות מי הגשמים או המים בהם אנו משתמשים בחדר המקלחת. 

חדרי המקלחת ידועים כחדרים שאינם יכולים להתמודד בקלות עם נזילות, ברוב הבתים רוב הנזילות ימצאו לרוב בחדרי המקלחות עקב אדי המים הרבים הקיימים בחדר. לכן חשוב בסיום מקלחת לפתוח את הדלת והחלון על מנת שהאדים יצאו ולא יישארו בחלל וייצרו פטריות ורטיבות. כדי למנוע את הנזילות המתמשכות בעלי המקצוע חשפו את שיטת איטום מקלחות שהפכה למבוקשת. בשיטה זו משתמשים בחומרי איטום שמורחים אותם במספר שכבות.
כדי לדעת מה הכי טוב עבורכם, עבור מצב הנזילות בחדר האמבטיה שלכם, כדאי להתייעץ עם מספר בעלי מקצוע. דעת הרוב תכוון אתכם לסיבה שיוצרת את הנזילות ואף תעניק לכם דרך פתרון. חשוב לציין שדרכי הפתרון יכולות להיות רבות כל אחד יציע את הדרך הטובה ביותר לדעתו, לא חשוב באיזו דרך תיישמו את הפתרונות, אלא איך תיישמו אותם, או יותר נכון כיצד בעלי המקצוע הותיקים בתחום איטום גגות ומקלחות יישמו את הפתרון.

ככל שהם יהיו קפדנים יותר בעבודה ויעבדו עם חומרים איכותיים, כלי עבודה חדשניים ועל פי כללי עבודה מוסכמים שעומדים בתקנים הדרושים כך העבודה תעשה באיכות ותבטיח לכם מנוחה לטווח זמן ארוך. לאחר שעבודת האיטום תתבצע תוכלו להמשיך לשקם את חדר האמבטיה ולצבוע את השאריות שנותרו. על מנת לשמור על העבודה לטווח זמן ארוך כדאי לשאול את בעל המקצוע מה הוא ממליץ לעשות על מנת שתוכלו לשמור על הקירות כחדשים, הם יעניקו לכם טיפים מקצועיים שיוסיפו לקירות עוד מספר שנים טובות ויחסכו מכם כסף וזמן יקר.

כדי להגיע אל איטום מלא בחדר האמבטיה יש לאטום את הריצוף ואת הקרמיקה היטב. כאשר האיטום בריצוף אינו מלא נכנסים אליו מים שעוברים אל הקירות ואל שאר החלל. מה שיוצר פטרת ונזילות.

לא רק שהמראה אינו נחמד, בנוסף זה לא בריא כלל. כדי לשמור על בריאותכם ועל מראה נקי ברגע של חשש מנזילה מומלץ להזמין אנשי ייעוץ איטום מקלחות או איטום גגות שיעניקו לכם מענה מקצועי שיפתור את הבעיה עוד לפני שהיא תתפשט.

Rate this post