יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות

השיטה הנפוצה והמבוקשת ביותר בתחום איטום גגות, מרפסות או כל מפלס ישר אחר היא שיטת איטום באמצעות יריעות ביטומניות. היריעות הללו  עשויות מחומרים עמידים בפני תנאי מזג אוויר קשים והן מגיעות בסוגים שונים בגווני שחור לבן.

חומר זה ידוע בעמידותו לטווח זמן ארוך ובמתן פתרונות יעילים לבעיית הנזילות. הוא  עשוי מפולימרים, חומר בעל תו תקן שניתן להשתמש בו ולהיות בטוחים שהוא איכותי ובטיחותי. לפני רכישה ודאו שאכן סמל תו התקן מופיע על האריזה.

לרוב בעלי המקצוע בתחום איטום גגות או מרפסות הם אלו שרוכשים את החומר עבור לקוחותיהם, אלא אם כן תהיו מעוניינים לרכוש זאת באופן עצמאי. רכישה עצמאית פחות מומלצת מכיוון שעלות לבעל מקצוע שרוכש את החומר לא פעם ולא פעמיים תהיה זולה יותר מהמחירים שאתם תמצאו בשוק. אם כבר מדברים על מחיר חשוב לציין שיריות ביטומניות עולות יותר מחומרי איטום אחרים, אך יתרונותיה משתלמות ונשמרות לטווח זמן ארוך.

בעלי מקצוע המשתמשים בחומר איטום זה נוטים לתת תקופת אחריות ארוכה יותר מהזמן שתקבלו כאשר השימוש יהיה בחומרים אחרים עקב העמידות הגבוהה של החומר. עבודה עם חומר זה דורשת הקפדה על השיפועים הנכונים ועבודה נקייה שמתבצעת באיטיות כדי לספק מקסימום הגנה ופתרון יעיל לנזילות. בזמן ביצוע העבודה מומלץ להגיע אל בעלי המקצוע ולבחון את עבודתו ואף לשאול שאלות על שלבי הביצוע ויתרונות החומר.

על מנת שהחומר יישמר ויתאים לעבודה הוא חייב להישמר בהובלה, באחסנה ובעת ההתקנה. כדי למצוא בעל מקצוע טוב בתחום איטום גגות עליכם לפנות אל מכרים ומשפחה ולחפש המלצות על בעל מקצוע איכותי ומקצועי. במידה ועדיין לא קיבלתם מענה תוכלו לפנות אל פורטלים בתחום ואתרי אינטרנט ולהתחיל לקבל הצעות מחיר.

ישנם אתרים שתצטרכו למלא מספר שדות ותוכלו לשלוח בקשה ליצירת קשר למספר חברות בתחום איטום מרפסות ובתחום איטום גגות במקביל והם אלה שידאגו להתקשר אליכם. חשוב לציין שככל שהזמן עובר ובעיית הנזילות ממשיכה היא יכולה להיות קשה יותר לטיפול ואף בלתי אפשרית. טיפול בזמן יציל את המצב ואף יעלה הרבה פחות.

לסיכום, ישנם חומרי איטום שונים שלכל חומר יתרון אחר. יריעות ביטומניות מאפשרות הגנה מקסימאלית שמחירה הוא בהתאם. אם אתם מחפשים פתרון לטווח זמן ארוך ואינכם רוצים לחפש כל הזמן בעל מקצוע חדש בתחום איטום גגות הזמינו כבר עכשיו שירות אמין ואל תתפשרו על איכות ומקצועיות. תוספת של מספר שקלים עבור חומר זה משתלמת ועדיפה מפני עבודה עם חומר אחר שיכול להחזיק לטווח זמן קצר יותר.