עלויות באיטום

איטום גגות הינו תהליך יעיל שמטרתו למנוע חדירת מים ועובש אל הקירות בכדי לשמור על ערך הנכס ועל יופיו. תחום זה מבוקש ולכן חברות רבות מציעות את שירותיהם ומבטיחות תוצאות מפתיעות. התוצאות הללו דורשות השקעת סכומים לא מעטים. לפני שתמהרו להוציא אותם מהכיס עליכם לדעת מימה בנוי המחיר בתחום איטום מרתפים, מרפסות, גגות, מקלחות וכל שאר סוגי האיטום.

מחיר מכירת שירותי האיטום בנויים תחילה ממחיר עלויות החומרים הנרכשים עבור עבודתכם. כאשר מגיע יועץ איטום לראות את הנזק הקיים בנכס, הוא בודק מה החומר הקיים כרגע, לדוגמא אם אתם מעוניינים בייעוץ בנושא איטום גגות אז בגג בדירה. לפי סוג החומר הקיים בוחר את החומר שיעניק לגג איטום מקסימאלי וישלים את פעולת העמידות והחוזק.

קיימים מגוון רב של חומרים ועליכם לוודא שהחומרים שניתנים לכם הם בעלי תו תקן ואינם רעילים. גם אם עליכם להוסיף מספר שקלים מומלץ לעשות זאת כדי לרכוש חומרים איכותיים שהסבירות שהם יחזיקו לכם לטווח זמן ארוך מחומרים שאין להם תו תקן גבוהה יותר.

לאחר בחירת החומרים היועץ יעריך את זמן העבודה של הצוות. הוא מכיר ויודע להעריך באופן כללי את זמן העבודה בתחום איטום גגות, אך כל גג מקבל הערכה שונה שמתייחסת למצב הקיים, במידה והמצב הקיים דורש זמן עבודה רב, חידוש ושיקום מערכת האיטום כולה, העלות תהיה גבוהה יותר ולכן כלל חשוב במיוחד הוא להזמין יועץ איטום גגות ישר כאשר רואים מספר סדקים שלא נמצא להם סיבה אחרת להופעתם, אלא איטום שלא בוצע כראוי.

כאשר תקבלו את הצעת המחיר, אל תתביישו לשאול מימה המחיר מורכב, באילו חומרים הצוות ישתמש, כמה זמן העבודה היועץ מעריך והאם יש פרמטרים נוספים שהשפיעו על המחיר. ככל שתהיו מעורבים יותר תדעו יותר ואף חברה לא תוכל להציע לכם הצעות מחיר מפתיעות. כדי להשלים את ההחלטה מומלץ להזמין שלושה יועצי איטום מחברות שונות, לשמוע עוד חוות דעת ואז להחליט על החברה שנשמעת הכי אמינה ומקצועית.

איטום גגות יכולה להיות חוויה חד פעמית אם רק תקפידו לבחור חברה מקצועית שמשתמשת בחומרים איכותיים ושאינה מתפשרת על עבודה קפדנית. חפשו מספר חברות על ידי ממליצים והקדישו כמה דקות להכיר את התחום, את היתרונות שיכולות להיות בשירותי איטום גגות והחסרונות.

ככל שתגיעו מוכנים ותדעו בדיוק מה שאתם רוצים, כך תוכלו לתאם ציפיות עם החברה שתבחרו בה. עליכם לתעד את תיאום הציפיות במסמך הנקרא הזמנת עבודה שכולל את כל מה שהובטח.

Rate this post