צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו:

052-5143632

בניית גגות


הכול מסכימים כי פרויקט של בניית בית הוא פרויקט מורכב וממושך, העצה הטובה ביותר אותה תוכלו לקבל תהיה בחירה נכונה באנשי המקצוע הטובים ביותר. עליכם להקיף את עצמכם באנשי המקצוע הטובים ביותר בכל תחום, רק כך תוכלו לישון בשקט בידיעה שהבית שלכם נמצא בידיים טובות. 


אל צוות גבאי גגות פונים אלו שמחפשים יותר מעוד גג מעל הראש, הלקוחות שלנו מקבלים הרבה יותר מגג המשמש רק כיסוי עליון לבית. אנחנו בצוות גבאי גגות מקפידים על ייעוץ מקצועי וליווי אישי לכל לקוח, אנו נסייע לכם לבחור נכונה גג מתאים לבית שלכם. שימו לב, כל פרויקט בניית גגות רעפים או בניית גגות בטון מלווה גם באיטום ובידוד מקצועיים. 

בין היתר אנחנו גם מבצעים בניית גגות ברמת גן, כפר סבא, כוכב יאיר, צור יגאל, פתח תקווה, גבעתיים ובאזור השרון.

בניית גגות


הקמת גג חדש לבית - למי כדאי לפנות?

את בחירת החברה לאיטום גג הבית כדאי לכם לבסס על מספר שיקולים עיקריים באמצעותם תבחרו נכון ותזהו את הצוותים המקצועיים הטובים ביותר. השלב הראשון יהיה בירור אודות הוותק של החברה בענף, כדאי לשאול כמה שנים פועלת החברה בתחום ולזהות כך את החברות המנוסות ביותר. בתחום כמו בניית גגות ניסיון משחק תפקיד חשוב. השלב הבא יהיה בחינת המלצות של לקוחות קודמים, אם תמצאו הרבה לקוחות מרוצים תוכלו לדעת כי מדובר בחברה מקצועית המבצעת עבודות ברמה גבוהה של שירות ואיכות.


השלב השלישי יהיה כמובן בחינת המחיר, אנו ממליצים על השוואת מחירים, לא כדאי יהיה למהר לבחור בהצעה הזולה ביותר וגם לא בהצעה היקרה ביותר. חברת גגות מקצועית והגונה תקבע מחירים הוגנים בהתאם למחירים הממוצעים בתחום.


עצה של בעלי ניסיון

בעבור כל עבודת בניית גגות הקפידו לדרוש לקבל תעודת אחריות על העבודה, לרוב, האחריות המקצועית אותה תקבלו תהיה לפרק זמן של שנה לפחות. חברת גגות מקצועית והוגנת אינה חוששת לספק אחריות מקצועית למספר שנים. 


קרא עוד אודות בניית גגות:

בניית גגות רעפים

בניית גגות רעפים, חזקים, אסתטיים ובעלי כושר עמידות לטווח הארוך הוא מלאה מורכבת המחייבת לא מעט ידע מקצועי וניסיון רחב של שנים.


תיקון גגות למקצוענים בלבד

תיקון גגות הוא אחד מהענפים היותר מסובכים בענף השיפוצים. בניגוד לעבודות צבע או עבודות הכנה כלליות לבית, תיקון גגות חייב להתבצע על ידי מומחה בלבד. הבעיות מתחילות ברגע בו אנו מקלים ראש והתוצאה כאמור עלולה להיות הרת אסון.


בניית עליית גג

זקוקים לעוד חדר בבית? צוות גבאי גגות יבנה בעבורכם חדר על הגג תוך ניצול מקסימלי של המרחב הקיים, הקפדה על בנייה בטיחותית וסטנדרטים גבוהים של איכות, אמינות, שירות ומקצועיות.


ציפוי ארגזי רוח

מבחינת יעילות, ציפוי ארזג הרוח באלומיניום הינו עמיד יותר ואינו דורש טיפול תקופתי, על אף שהיותו יקר יותר - הוא המומלץ ביותר בשנים האחרונות.

טואול - בניית אתרים באינטרנט