צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו:

052-5143632

גגות רעפים

כולנו מכירים את הגגות האדומים שנמצאים כמעט בגג כל בית. מזה שנים רבות רוב הגגות בעולם מקורים ברעפי חרס ובטון מה שאנו מכירים כגגות רעפים. כאשר מתקינים גגות רעפים שלד הגג יכול להבנות ממקורות עץ, מפלדה או בטון. איטום גגות רעפים נעשה באמצעות יריעת איטום. בידוד גגות רעפים נעשה באמצעות צמר זכוכית או צמר סלעים שממוקם בין הקורות. היתרון בגגות רעפים הוא במבנה הגג המאפשר גלישה מהירה של משקעים מעליו. 

איטום גגות

 
הרעף הוא האלמנט החיצוני ביותר במערכת הגג, ועל כן נמצא חשוף לפגעי הטבע. מידותיו הקטנות ואופן חיבורו לגג מאפשרים לרעף לספוג הפרשי חום וקור קיצוניים ללא עיוותים ופגעים במבנה הגג. על כן השימוש צורת הקירוי הנפוצה ביותר באזורנו ובעולם בכלל היא גגות רעפים.

גם גגות הרעפים בדומה לכל צורת קירוי אחרת, מצריכים תחזוקה על מנת לשמר את גגות הרעפים. הרעפים נוטים להישבר או לזוז ממקומם כתוצאה ממזג אוויר סוער, כמו רוחות חזקות או גשמים חזקים, גם ימי הקיץ החמים פוגעים בגגות הרעפים. על כן, גגות רעפים מצריכים ניקיון של גגות הרעפים מדי פעם, החלפה של רעף שבור בזמן על מנת למנוע תזוזה ושבירה של רעפים נוספים ולעיתים אף נדרשת החלפה של כל גג הרעפים בגג חדש. טיפול שוטף של גגות הרעפים מבעוד מועד יחסוך לנו נזק גדול יותר, אי נעימויות וכמובן הוצאות כספיות גדולות.

גבאי גגות הינה חברה המוסמכת לביצוע כל הפעולות הדרושות לגגות הרעפים שלכם: התקנת גגות רעפים ממתכת ומעץ, תחזוקת גגות רעפים, תיקון גגות רעפים, החלפת גגות רעפים. בגבאי גגות אנו דואגים לתכנון הנדסי של גגות הרעפים על פי התקן, בהתקנת גגות רעפים אנו משתמשים אך ורק בחומרים תקניים הנושאים באחריות היצרן. התקנת הגגות מבוצעת ע"י הצוות המקצועי של החברה והתאמה מלאה ללקוח החל משלב הייעוץ וההכוונה ולאורך כל העבודה.

על הגג שלכם אנחנו לא מתפשרים.
 

תיקון גגות

טואול - בניית אתרים באינטרנט