צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו:

052-5143632

  1. דף הבית
  2. /
  3. תיקון גגות
  4. /
  5. תיקון מרזבים

תיקון מרזבים


הרבה דברים נכתבו ונאמרו על חיים של פעם. על החוסר נוחות, ועל הפרימיטיביות שהקשתה כל כך על חיי הבית והמשפחה. אך דבר אחד לא השתנה בין העידן המודרני לעידן העתיק, והוא המרזב על גגות . חשיבות המרזבים בניהול חיים תקין היא רבה. 

רבים חושבים על מרזבים שהם בסך הכול ניקוז של המים המצטברים בגג ואין להם קשר לאזור המגורים עצמו. אך האמת היא שבלי מרזבים החיים בדירה עצמה לא היו מתאפשרים. תארו לעצמכם בית ללא מרזבים .על גג הבית יש כמויות של מים ואין מושיע, וכאשר המים מצטברים, הם גואים ומחלחלים לתוך הדירה עצמה. 

תתארו לכם מרפסות ללא מרזבים. אחרי שעה של גשם, קיבלתם דירות מוצפות וגואות במי גשמים.
לכן תפקידהם של מרזבים הם לנקז את המים למקום חופשי,לנוחיות דיירי הבית וכל המשפחה הגרה שם .
 
אין ספק כי חשיבותם של ה מרזבים היא רבה מאחר ואין בית שיכול להתקיים בלי מרזבים. כמו כן, והיום יש פתרונות רבים ומעוצבים ל מרזבים המוכרים מפעם.
 תיקון מרזבים
 
מרזבים בשנים עברו היו עשויים מנחושת מעוצבת .אך קניית מרזבים מנחושת דומה לקניית סירים מזהב. מרזבים של ימינו עשויים מאלומיניום . ניתן גם לרכוש מרזבים מפח מגולוון או מרזבים מאבץ .המשותף לכל סוגיהם השונים של מרזבים הוא שהם אינם מחלידים. לדעת רוב המומחים עדיף מרזבים מפח מגולוון או מרזבים מאלומיניום . היתרון של מרזבים מאלומיניום הוא בעובדה שאלומיניום הוא חומר קל משקל . שימוש במרזב כבד יכול לגרום לנזק ולפגיעה ברכוש ובנפש במקרה של ניתוק המרזב במזג אוויר קשה.כמו כן, כשמתקנים מרזבים יש לוודא כי התקנת מרזבים היא בזויות נכונות. התקנת מרזבים שאינם בזויות הנכונות יכולות לגרום לנזק. 

התקנת מרזבים כוללת גם בעיות שונות. לדוגמה יונים האוהבים לגור בתוך מרזבים בקיץ ,ואז גורמים לסתימתם בחורף ,וכמובן מרזבים סתומים אינם עוזרים אלא מזיקים . 

יש מרזבים הנבנים תוך כדי בניית הבית, אך מרזבים בתוך עמוד בטון יקרים מאוד ואינם כדאיים נוכח השינוי הרבה בתחום המרזבים בשנים האחרונות. ברור לנו שניתן לצבוע מרזבים בכל צבע מתאים . יש ואנשים חושבים שהמרזב מרעיש כאשר יש נזילת מים לכך ניתן לדפן בתחתית המרזב חומר רך ספוג למשל . לעומת זאת יש אנשים כמוני שאוהבים את רעש המרזב ,המלווה את הגשם הנעים.
 
הבחירה בגבאי גגות תבטיח לכם בעל מקצוע עם ידע וניסיון רב בהתקנת מרזבים, עבודה אמינה וללא תחרות.
טואול - בניית אתרים באינטרנט