צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו:

052-5143632

  1. דף הבית
  2. /
  3. תיקון גגות
  4. /
  5. תיקון גגות רעפים

תיקון גגות רעפים

תיקון גגות רעפים נחשב לאחד מסוגי העבודות שבעלי דירות ובתים נמנעים מלבצע עד שהם מגיעים לנקודה שבה אין לא ניתן עוד להזניח את הטיפול הגג. מטבע הדברים הזנחה והיעדר תיקון זה עלול לגבות מחיר יקר ברמה הכלכלית והנפשית. מומלץ מאד לנצל את ההפוגה שלאחר הגשמים הראשונים ולמזער את הנזקים הקיימים. תיקון גג רעפים מזוהה כיום עם אחד מסוגי עבודות התחזוקה הנפוצים ביותר הנעשה בעונת החורף בעיקר.

מתי חשוב לתקן את הגג?

כאמור מומלץ מאד ואף חובה לדאוג לתיקון הגג טרם בואה של עונת החורף מפאת הסיבה הפשוטה שעבודות תיקון גגות רעפים בחורף הופכות להרבה יותר מסובכות ומורכבות.אולם מרבית האנשים מטבעם, נוטים דווקא לתקן את אותם הגגות לאחר שירדו הגשמים הראשונים ובמילים אחרות נוהגים לסגור את דלת האורווה לאחר שהסוסים כבר הספיקו לברוח. קיימים לא מעט סוגים של עבודות תיקון גג רעפים כאשר סוג העבודה תלוי ומושפע בעיקר מהבעיות והקלקולים הקיימים או האפשריים בעתיד.

כשלים וטיפולים נפוצים בגגות

מבין עבודות תיקון גגות רעפים, אלו הנחשבות לנפוצות ביותר כוללות בעיקר תיקונים עבור איטום קיים על ידי זיפות ו/או פריסת יריעות ביט ומניות ועוד. ניתן לגלות כשלים באיטום הגג על ידי בדיקות מקיפות של בעלי מקצוע, אולם אם ולא נערכה בדיקה מהסוג הזה, סביר להניח שאותם הכשלים יתגלו לדיירי הבית בעת ירידת הגשמים. לעתים קרובות יתחילו להופיע סימני לחות על גבי תקרת דירות הגג או אף חדירות מים לתוך הדירה כבר לאחר הגשמים הראשונים שבהחלט עשויים לגרום לבעיות אלו.

מדוע חשוב לתקן את הגג לפני החורף?

במצבים אלו ניתן לדאוג לפיתרון הבעיה בקלות יחסית מכיוון שההפוגות בין הגשמים בעונת הסתיו בהחלט יכולות להספיק עבור התייבשות שטח הגג. כך למעשה ניתן לבצע תיקון גג רעפים בצורה הרבה יותר חסכונית ויעילה. תיקון גגות רעפים הופכים לפרויקט מאד מורכב ומסובך אם ומתבצע בשלבים מאוחרים יחסית בעונת החורף. גגות רעפים בפרט נדרשים לעבודות תיקונים מקיפות תקופה ארוכה טרם בואם של הגשמים, אולם משום שלעתים בעלי הבית אינם טורחים כלל לבדוק את מצב הגג הם מגלים להפתעתם את אותן הבעיות רק עם התחלת הגשמים.

תיקון פשוט ועצמאי

במהלך החורף יתכן כי הרעפים השבורים או הרופפים יהפכו ממטרד שולי למפגע סביבתי של ממש הכרוך בלא מעט סכנות עתידיות. רעפים מחמר בעת סופה יכולים להביא להרג של בן אדם וכמובן להרס רציני בסביבה כגון ניפוץ חלונות ראווה או שמשות כלי רכב. תיקון גג רעפים נחשב לפשוט מאד ולעתים ישנה אפשרות לבצע אותו באופן עצמאי ללא פנייה לבעל מקצוע. כך למשל ניתן לזהות בקלות, במהלך היום, מהו מקור כניסת האור המוגזם אל תוך חלל הגג או לחילופין לאתר את אותם האזורים בהם חסרים רעפים.

אנו נותנים שירות של תיקון גג רעפים בכוכב יאיר, כפר סבא, רעננה, הרצליה ובנוסף תיקון גג רעפים ברמת גן, גבעתיים, בני ברק, קריית אונו וכל איזור המרכז.
תיקון גג רעפים

טואול - בניית אתרים באינטרנט