צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו:

052-5143632

  1. דף הבית
  2. /
  3. תיקון גגות
  4. /
  5. תיקון גגות למקצוענים בלבד

תיקון גגות למקצוענים בלבד

תיקון גגות, ממה צריך להיזהר?

 תיקון גגות הוא אחד מהענפים היותר מסובכים בענף השיפוצים. בניגוד לעבודות צבע או עבודות הכנה כלליות לבית, תיקון גגות חייב להתבצע על ידי מומחה בלבד. הבעיות מתחילות ברגע בו אנו מקלים ראש והתוצאה כאמור עלולה להיות הרת אסון.
 

תיקון גגות מול שיפוץ כללי

תיקון גגות הוא אולי אחד הענפים היותר מדוברים בענף השיפוצים והעבודות הכלליות לבית. מדובר בענף בו בעל המקצוע חייב להיות מומחה בתחומו. תיקון גגות דומה במהותו לעבודת חשמלאי מוסמך – בשתי אלה תוצאה של קלות ראש עלולה לגרום נזקים אדירים לבית במקרה הטוב או אסון במקרה הפחות טוב.
 

תיקון גגות – למה לא שיפוצניק?

עבודות השיפוץ הכלליות המתבצעות לרוב על ידי שיפוצניקים, טייחים או עובדים כלליים, אינם דורשים תשומת לב כמו של תיקון גגות. הענף המדובר מורכב ממספר גורמים שכל אחד מהם חופן בו חשיבות מרובה, החל מההבנה הכללית של המבנה דרך נקודות התורפה כמו המרזבים ועד המעטפת הכללית של הרעפים וכ"ו.
 

תיקון גגות, מה בודקים שם?

בניגוד לעבודות הפנימיות של הבית, בהן שלעיתים דרושה התעברות של מספר קבלני משנה, תיקון גגות יכול לכלול גם התערבות אדריכלית. יש להבחין בין תיקון גגות רעפים ובין תיקון גגות בטון, אך כיוון שמאמר זה בא לתת רקע כללי על תיקון גגות, לא ניכנס לעובי הקורה של הענף אלא נציין את עיקרי הדברים.
 

מה ההבדל בין תיקון גגות בבית פרטי בית משותף?

תיקון גגות של בית משותף לעיתים סבוך בהרבה משל בית פרטי בל נשכח שבבית משותף מתגוררים מעלינו שכנים נוספים, במקרה של נזיל כזו או אחרת יש לבצע עבודה יסודית של איטום הכוללת את הרמת המרצפות ואת סידור חומרי האיטום בצורה מסוימת.
 
תיקון גגות כאמור מחייב כאמור יד מקצועית, אל תתפתו ובכל הנוגע לענף המסובך יש לגשת למומחה בתחום.

תיקון גגות למקצוענים
טואול - בניית אתרים באינטרנט