צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו:

052-5143632

תיקון גגות

אזרחים רבים מעוניינים בשלב מתקדם בחייהם להקים בית פרטי בבעלותם ובמימון מלא מהונם הפרטי. מלאכת בניית בית פרטי איננה מלאכה פשוטה כלל וכלל. העלויות הגבוהות לצד מחירי הנדל"ן המרקיעי שחקים בישראל בשנים האחרונות רק מקשים על האזרח הפשוט להגשים את חלום חייו והוא בית פרטי גדול ומרווח שבנה במו ידיו. ראשית הבנייה דורשת הזמנת עבודה ממהנדסים ומאדריכלים עד לביצוע העבודה בידי קבלנים ושאר בעלי מקצוע כמו חשמלאות צביעה וכיוצא באלו.

חלק מתכנון הבנייה דורשת יצירת גג לבית. גג שיגן על הבית בפני גשמים סופות ושאר הפרעות של איתני הטבע. הגג למעשה נחשב כאחד מהאזורים הרגישים שחשוב לתת את הדעת בטרם נבחר איזה סוג גג כדאי לנו לבנות לביתנו. החשיבות לבנייה נכונה של הגג היא רבה. ראשית, עשייה נכונה של גג יציב אטום העשוי מחומרי איטום גגות ובידוד איכותיים יבטיח שלא נצטרך להתעסק בגג ולערוך תיקון גגות כל כמה שנים בודדות. אי השקעה מעשיית הגג בצורה המקצועית ביותר תניב למצער שורה של תקלות שיצירכו תיקון גגות שעלותם יקרה ולעתים יקרה עד למאוד.

תיקון גגות

מה צריך לעשות לפני שאנו נערוך תיקון גגות

אי לכך כאשר אנו מגיעים לשלב הבנייה בו דרוש לערוך בניית או תיקון גגות עלינו לבדוק בדקדוק רב מי הם בעלי המקצוע שאנו שוכרים ומהי שיטת העבודה שלהם.

במידה ורכשנו את הבית במחיר מוזל וגילינו שמלאכת יצירת הגג לא הייתה כה נכונה אנו עתידים להתיקל בשורה של תקלות ונזילות מהגג. מה שיטריד את מנוחתנו וינעיד שינה מעינינו. אלא שאחרי הכל אין צורך להיות כל כך מודאגים משום שמצב זה הוא בהחלט הפיך. וניתן עם קצת תושיה להעזר באנשי מקצוע המתמחים במלאכת תיקון גגות ויבצעו אחת ולתמיד עבודה נכונה ומקצועית בבית.

שפע המחירים וההצעות המוצעות בשוק יכולות לבלבל את הלקוח ולכן יש להתייעץ עם גורמים מוסמכים על טיב העבודה של תיקון גגות. טיב העבודה נמדד בפרמטרים רבים החל מאיכות חומרי האיטום והציפוי וכלה ברעפים עצמם. כל זילות מצד בעלי המקצוע בשימוש בחומרים לא איכותיים רק יכול להזיק למצב ולגרום למפח נפש מיותר למדי.

אנו נותנים שירות של תיקון גגות בכוכב יאיר, כפר סבא, רעננה, הרצליה ובנוסף תיקון גגות ברמת גן, גבעתיים, בני ברק, קריית אונו וכל איזור המרכז.


קרא עוד אודות תיקון גגות:

תיקון גגות רעפים

תיקון גגות רעפים נחשב לאחד מסוגי העבודות שבעלי דירות ובתים נמנעים מלבצע עד שהם מגיעים לנקודה שבה אין לא ניתן עוד להזניח את הטיפול הגג.


תיקון גגות - שאלות ותשובות

שאלות ותשובות בנושא תיקון גגות.


תיקון מרזבים

רבים חושבים על מרזבים שהם בסך הכול ניקוז של המים המצטברים בגג ואין להם קשר לאזור המגורים עצמו. אך האמת היא שבלי מרזבים החיים בדירה עצמה לא היו מתאפשרים. תארו לעצמכם בית ללא מרזבים. על גג הבית יש כמויות של מים ואין מושיע, וכאשר המים מצטברים, הם גואים ומחלחלים לתוך הדירה עצמה.


כיצד לבחור בעל מקצוע לתיקון גגות

בזמן החורף תיקון גגות הופך לאחד השירותים היותר מבוקשים. כיוון שבמאמר זה ננסה להסביר כיצד לבחור איש מקצוע איכותי, לא ניכנס למשמעות ענייני החורף והקיץ, אלא נתמקד בעיקר העניין – איך נוכל לדעת שאכן מדובר בבעל מקצוע אמין שעבודתו משובחת? אם גם אתם מתלבטים, הנה התשובה.


תיקון ארגזי רוח מעץ

תיקון ארגזי רוח מעץ על ידי ציפוי באלומיניום בצבע עץ מהווה פיתרון פשוט מאד לבעיה מורכבת ולא פשוטה בעליל.

טואול - בניית אתרים באינטרנט