צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו:

052-5143632

התקנת דקים

לא מעט אנשים כיום מודעים היטב למגוון היתרונות של התקנת דקים בבתים. התקנה זו כרוכה בתהליך פשוט וקצר יחסית וזאת במיוחד אם נעשתה על ידי חברה מקצועית ואמינה בעלת התמחות בעבודות התקנה של דקים. לאחר שהושלמה ההתקנה הבית לרבות החצר יקבלו מראה ייחודי מרגש ומקורי. אנו ממליצים לכם לפנות אל גופים מקצועיים בתחום כאלו שיוכלו לייעץ עבורכם אודות התהליך המתאים ביותר להתקנת הדק החל מבחירת סוגו וכלה בשלבי סיום ההתקנה.

מהם היתרונות של דקים בחצר הבית?

היתרון המשמעותי ביותר של התקנת דקים נובע מהחיסכון האדיר בהוצאות שמאפשרת ההתקנה. נשמע מופרך? כיצד התקנה שכרוכה בלא מעט כספים למעשה מאפשרת לנו ליהנות מחיסכון כלכלי? אז קודם כל התקנה של דק כרוכה ראשית בהקצאת חלק מסוים משטח החצר ובכך ניתן לצמצם משמעותית את ההשקיה הנדרשת שכידוע עולה לנו הרבה מאד כסף. כמו כן הקצאה זו מאפשרת חיסכון אדיר בהוצאות הטיפול והתחזוקה של החצר לרבות השכרת שירותי גננות, כלי עבודה וכיוצא באלו.

מגוון אפשרויות בתהליך פשוט וקל

התקנת דקים עתידה להקנות לחצר מראה אחיד לאורך כל ימות השנה. להבדיל מדשא המחייב את דיירי הבית להימנע מאי אלו פעולות שעשויות להרוס אותו, עם דקים בחצר הבית ישנה אפשרות לבצע את כל הפעולות הרצויות. לחובבי העיצוב מביניכם, אנו שמחים לבשר כי תהליך ההתקנה יכול לתת דרור למגוון הרעיונות היצירתיים שלכם משום שאיננו חייב להיות קבוע ואחיד אלא מדובר בתהליך מאד גמיש שיכול להשתנות ולהיעשות בהתאם לאזור המיועד להתקנת הדק ולדרישות האישיות שלכם כלקוחות.

סיוע מחברות ובעלי מקצוע

אם ברצונכם לבצע התקנת דקים בעיצוב אישי ניתן להיעזר בחברה מקצועית בתחום שתסביר לכם האם וכיצד ניתן לממש את החזון הפרטי שלכם. רוב הציבור איננו בקיא במיוחד בכל הנושא של בחירת סוגי העץ עבור הדק שיותקן בחצר הבית. גם כאן חשוב לקבל ייעוץ מבעלי מקצוע מומחים לגבי סוג העץ האידיאלי לצרכיכם. תהליך ההתקנה על ידי חברות בתחום הדקים כרוך ראשית בשליחת נציגים לבית הלקוח על מנת להבטיח תכנון הולם של ההתקנה העתידית ובמקביל לייעץ ללקוח אודות סוג העץ המתאים ביותר לחצר ביתו.

לא להתפשר על איכות

כך למשל אם הדק עשוי להירטב לא מעט פעמים, ונתון זה ניכר מבעוד מועד, הרי שההמלצה הטובה ביותר היא לעשות שימוש בסוג עמיד במיוחד של דק נגד מים. קיימים כמה גורמים על פיהם נקבעות עלויות התקנת דקים וכאן חשוב לציין כי איכות הדק היא מסוג הדברים שלא ניתן להתפשר עליהם במסגרת ההתקנה גם אם הדבר כרוך בהוצאות גבוהות. דק מעץ באיכות ירודה עשוי להינזק או אף להתפרק כליל וכתוצאה מכך יהיה צורך לדאוג לתיקונים ושיפוצים יקרים במיוחד. על מנת להימנע מהוצאות אלו כדרי מאד לבחור מלכתחילה סוג עמיד חזק ואיכותי של עץ עבור הדק.

 

טואול - בניית אתרים באינטרנט