צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו:

052-5143632

  1. דף הבית
  2. /
  3. בניית גגות
  4. /
  5. בניית עליית גג

בניית עליית גג

זקוקים לעוד חדר בבית? צוות גבאי גגות יבנה בעבורכם חדר על הגג תוך ניצול מקסימלי של המרחב הקיים, הקפדה על בנייה בטיחותית וסטנדרטים גבוהים של איכות, אמינות, שירות ומקצועיות. כל עבודות הבנייה מתבצעות ברמה גבוהה של מקצועיות תוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, כלי העבודה המתקדמים ביותר וטכניקות בנייה חדישות. עם צוות גבאי גגות אתם יכולים להיות בטוחים באיכות העבודה ובטיחות הבנייה, הלקוחות שלנו ישנים בשקט.

מה חשוב לדעת לקראת בניית עליית גג?

כל תוספת של חדר על הגג או תוספת בנייה אחרת יש לבצע בהתאם לתכנית אדריכלית מקצועית המתבססת על התנאים בשטח. עליכם לקחת בחשבון שיקולים של איטום, בידוד, חלוקת חדרים וגם עיצוב. הצוות המקצועי של גבאי גגות מכיר היטב את התחום, אנו נבצע בעבורכם עבודות בנייה בסטנדרטים גבוהים של איכות, מקצועיות ושירות.
בניית עליית גג

תכנון נכון של בידוד

אחד השלבים החשובים ביותר בפרויקט בניית עליית גג הוא תכנון של בידוד מפני חום וקור. עליכם להקפיד על שימוש בחומרים מתאימים להבטחת עמידות של הגג מפני מזג אוויר חם, קר, גשום וגם שלג וברד. דגש נוסף כדאי לשים על בידוד מפני רעש, במקומות רבים בישראל ישנה צפיפות בנייה, עם בידוד נכון מפני רעש אתם תשמעו הרבה פחות את הרעשים של השכנים והסביבה. בידוד מפני רעש חשוב מאוד באזורים בהם נשמעים רעשים של רוחות או מטוסים חולפים (נחוץ למבנים בקומות גבוהות).

תכנון החדר

כל תוספת של חדר על הגג דורשת גם תכנון עיצובי, עליכם להתייחס למיקום גיאוגרפי, עיצוב קיים, אפיון הסביבה, הסכמת השכנים. חשוב לבחון את שילוב המבנה החדש בעיצוב המבנה הקיים, תנאי מזג האוויר באזור וגם קרבה אל כביש ראשי או מפגעי רעש אחרים. תכנון נכון של המבנה יאפשר לכם ליהנות משיפור איכות החיים בבית, שלב התכנון חשוב מאוד ויש לבצעו בצורה יסודית.

עצה של מקצוענים

הקפידו להעסיק רק קבלני עבודה עם התמחות מתאימה, ניסיון, רישיון וכל האישורים הדרושים. על בטיחות בסביבת המגורים שלכם לא תוכלו להתפשר, תוספות בנייה לבית פרטי ולבנייני מגורים מבצעים רק עם קבלנים מורשים, אמינים ומקצועיים.

טואול - בניית אתרים באינטרנט