צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו:

052-5143632

  1. דף הבית
  2. /
  3. בידוד גגות
  4. /
  5. בידוד לגג רעפים

בידוד לגג רעפים

יש לכם גג רעפים בביתכם? אתם חייבים בידוד שיגן מפני חום וקור העלולים לחדור מבעד לרעפים. התקנת גג רעפים ללא בידוד הגג עלולה להשאיר אתכם חשופים לחום ולקור שיחדרו לביתכם. רק בידוד איכותי לגג ימנע זאת.

למה עליי לבודד?

חשוב להוסיף חומרי בידוד לכל גג רעפים, שיבדד מפני קור וחום. גם אם התקנתם פרגולה בגינה, חשוב לבודד אותה מפני חום וקור.

בידוד תרמי לגגות רעפים

הבידוד היעיל ביותר לגג הרעפים הוא בידוד תרמי. בידוד כזה – אם נעשה בידי אנשי מקצוע מומחים – יבדד באופן מוחלט מפני חום וקור וייצר מזג אוויר נעים בביתכם. כל אזור מקרה ברעפים (גג רעפים, פרגולה וכיו"ב) חייב להיות מגובה בבידוד תרמי למניעת חדירה של קור וחום לאזור המקורה. 

 

באיזה חומר מבודד לבחור?

כאמור, הבידוד הטוב ביותר לגגות רעפים הוא הבידוד התרמי. קיימים בשוק מספר חומרים מבודדים לצורך בידוד תרמי לגגות רעפים, איך נדע מה החומר האיכותי ביותר? חומר הבידוד האיכותי ביותר נגזר מאיכות הבידוד ואיכות חומר הגלם. חומר גלם איכותי הוא גם כזה שמחירו יקר יותר משאר החומרים. וככל שהחומר איכותי כך הבידוד יהיה איכותי וההגנה תהיה מוחלטת.

 

בידוד גגות תרמי

בידוד תרמי לגגות עדיין אינו נפוץ במחוזותינו, ובבתים שבידוד כזה קיים משתמשים בחומר ישן ולא יעיל שהותקן לפני כ־20 שנה. עם זאת, יותר ויותר אנשים מבינים שבידוד תרמי הוא הפתרון הטוב ביותר בעבור גג הרעפים שבביתם.

מה טוב בבידוד תרמי?

בידוד תרמי בגגות רעפים מסייע במיזוג האוויר בבית, חוסך באופן ניכר בעלויות החשמל והאנרגיה – בעיקר בקירור אך גם בחימום הבית. בשנים האחרונות נמכרים בשק כמה וכמה מוצרים לבידוד תרמי לגגות רעפים כדון מזרני בידוד הממולאים החומרים המתאימים ומצופים ברדידי אלומיניום. התקנתם פשוטה, ואם יש לכם מערכות ארור מתאימות יושגו תוצאות מצינות.

אוורור גגות

פתרונות אפשריים לאוורור גגות רעפים עשויים להיות רעפי אוורור קלסיים, ונטות פסיביות וכן נטות חשמליות ומשוכללות המפזרות את האיר מחלל הגג בצורה מרשימה.

איזה בידוד מתאים למי?

לכל גג רעפים מתאים בידוד שונה. סוג הבידוד התרצי לגג הרעפים נקבע לפי אזור מגורים, אופי חלל הגג וכמובן, מידת הבידוד הרצויה. הבידוד המשלם ביותר הוא זה המשלב בין מזג אוויר נוח בבית לבין חיסכון בהוצאות החשמל.

בידוד גגות בכלל ובידוד גגות תרמי בפרט חשב שייעשה בידי חברה מקצועית המתמחה בתחום. אדם פשוט מן השורה לא יוכל לבודד בצורה טובה את הגג.


בידוד לגג רעפים
טואול - בניית אתרים באינטרנט