צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו:

052-5143632

  1. דף הבית
  2. /
  3. איטום גגות
  4. /
  5. איטום גגות רעפים

איטום גגות רעפים

ביתנו הוא מבצרנו הוא אמנם ביטוי עתיק יומין אלא דומה שעדיין לא נס ליחו של ביטוי בפני יושבי תבל. המציאות של בניית בית חזק ומוגן בפני פורעניות המתרגשות לבוא על האדם רק גוברות עם השנים עקב חידושים טכנולוגיים ותעשייתים המטיבים עם נוחיות האדם המודרני. בניית בית אטום המוגן מגשם שלג סופות רעמים ושאר איתני הטבע הוא תנאי בסיסי בהנדסה האזרחית המודרנית, וכיום לא נמצא תכנית בנייה אחת שלא מכלילה את כל הרכיבים של הגנה בפני פגעי טבע בראש סדר העדיפויות ההנדסיות.


אחד מהרכיבים הבסייסים המרכיבים את הבית הוא כמובן הגג. השכבה העליונה של הבית המגנה עלינו מפני חדירה של משקעים ורוחות הוא ללא ספק בין הרכיבים החשובים ביותר ליצירת סביבה ביתית מוגנת ואטומה. אלא שמכיוון שהגג בטבעו מצוי באזור חשיפה רב יותר משאר חלקי הבית וכן מעצם מבנו האסתטי קיימות בעיות לא מעטות ברבות השנים עם הגגות. חלקם נשברים, חלקם נסדקים, חלקם גורמים לנזקים אחרים. איך שלא יהיה, תחזוקת הגג במהלך השנים היא תחזוקה מוכרת והכרחית. השיטות המותעות כיום לפעולת איטום גגות רעפים הם רבות ומגוונות אך לא רבים מאיתנו יודעים מה לעשות כדי לתקן את הגגות כדבעי.

איטום גג רעפים

לשם כך קיימות חברות רבות המעסיקות אנשי מקצוע המתמחים בתחום איטום גגות רעפים. אנשי מקצוע אלו יכולים לייעץ לנו נכונה כיצד נוכל לערוך איטום גגות רעפים בצורה מקצועית ולא בצורה חובבנית וזולה שבסופו של דבר תעלה לנו יותר מכפי שרצינו. בעת תיקון הגג עולים פרמטרים רבים שיכולים לגרום לפערים הגדולים בין עבודת איטום גגות טובה לבין עבודת איטום גגות חובבנית. לדוגמה, מנין מגיע חומר הייצור האם מקומי או מיובא. מה עוביו מה צורת ההדבקה וההתקנה כיצד מכינים את השטח לפני שמתחילים לבצע את עבודת הגגנות. כמו כן יש לבדוק את עובי היריעה ואם היא עומדת בפני מכון התקנים הישראלי. כמו כן יש להיזהר מלהתפתות בפני אלו המציעים מחירים זולים למדי ללא תיאור נכון של איכות העבודה.

אנו נותנים שירות של איטום גג רעפים בכוכב יאיר, כפר סבא, רעננה, הרצליה ובנוסף איטום גג רעפים ברמת גן, גבעתיים, בני ברק, קריית אונו וכל איזור המרכז.

פנו עכשיו לייעות חינם מצוות המומחים שלנו - צוות גבאי גגות

טואול - בניית אתרים באינטרנט