צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו:

052-5143632

  1. דף הבית
  2. /
  3. איטום גגות
  4. /
  5. איטום גג בטון

איטום גג בטון

אם גם אצלכם מטפטפים מים מהתקרה ייתכן שגג ביתכם אינו אטום ומי גשמים חודרים דרכו עד לדירתכם. לכן יש להקפיד לבצע איטום גג בטון לפני שהתקרה תטפטף. איטום גג בטון מבודד מחום ומקור כאחת.

מתי להזמין איטום גג בטון?

יש לאטום את הגג לפני שמים יתחילו לטפטף מהתקרה. חשוב לאטום בכל עונה בשנה, ובעונת החורף בפרט. מים הנוזלים מתקרה הם לא מצב נעים לאיש, לכן הזמינו בידוד גג בטון עוד היום.

למי לפנות?

בבחירת חברה לאיטן גגות יש לשקול כמה שיקולים חשובים, ובהם: ותק החברה וכמה שנים היא פועלת, כמה לקוחות מרוצים יש לחברה, וכמובן – המחיר. עשו השוואות מחירים, ונסו שלא לבחור בחברה הזולה ביותר רק בגלל המחיר, מפני שכך עלולה להיראות גם העבודה. בפנייתכם לחברה לאיטום גגות בטון אל תחששו לשאול כל שאלה שעולה על דעתכם, והקשיבו רוב־קשב לתשובות. אם התשובות מתחמקות ולא ענייניות או מגלות חוסר סבלנות עִברו לחברה הבאה. אל תשכחו לדרוש אחריות על העבודה. האחריות הקטנה ביותר עומדת על שנה, והמרבית – על שבע שנים.

איטום גג בטון

איטום גגות בטון – כיצד מתבצע?

רק חברה בעלת ותק וניסיון, המעסיקה את מיטב המומחים לפתרונות איטום גגות תיתן מענה הולם לגגכם. האיום כולל זיפות הגג, איטום בחומרים מיוחדים, איטום קירות ואיטום יסודות הבניין.

זיפות הגג

השיטה הוותיקה ביותר לאיטום גגות בטון היא זיפות הגג. הזיפות נעשה במריחת זפת חמה על הגג. לפני העבודה יש לטאטא היטב את גג ולהסיר כל לכלוך ואבק. לאחר הניקוי יש לייבש את הגג מנוזלים ולמרוח ביסודיות שכבה של זפת חמה על כל הגג, כולל בפינות נסתרות. יש להקפיד למרוח על כל פינה ופינה בגג. שיטת זיפות הגג אמנם ישנה אך עדיין פופולארית ונפוצה מאוד בקרב הציבור. לאחר השלמת הזיפות יש למרוח על הגג שכבת הגנה לבנה כדי למנוע מקרני השמש להכות בזפת השחור. ההלבנה מסייעת לבידוד מפני חום וקור, ושומרת על בית מאורר ונעים.
טואול - בניית אתרים באינטרנט