צור קשר

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו:

052-5143632

  1. דף הבית
  2. /
  3. איטום גגות
  4. /
  5. איטום גגות העבודה של החורף

איטום גגות העבודה הגדולה של החורף

דרישת הלקוח הישראלי לעבודת תיקון גגות מגיעה בעיקר בחורף בחודשים אלה הטלפונים מהלקוחות האומללים מתחילים לצלצל ללא הרף. אך יש לקחת בחשבון שהעבודה בחורף לעיתים לא תוכל להתבצע בעיקר בגלל הגשמים. תיקון גגות משובח יעשה בקיץ כך גם ימנע את הסבל הנגרם למשפחה בתקופת החורף
 
הגשם מטפטף אל תוך הבית!

איטום גגות שנעשה בצורה מרושלת הוא איטום לקוי. מכאן שהגשמים חודרים ומחלחלים אל תוך הבית מן הגג וגורמים לנזקים רבים. הדבר בא לידי ביטוי לא רק בכתמי הרטיבות של התקרה או בדלי שתפס את מקומו בסלון המשפחה. אלו אמנם הדברים "הקטנים והמעצבנים", אבל הנזק הממשי מגיע כאשר תיקון גגות נעשה על ידי חובבן.
 
גגות חורף

איטום גגות על ידי חובבן

תיקון גגות לקוי הוא זה שיכול לגרום להתפוררות הטיח, להרוס את גוון הצבע המיוחד שבחרתם וכמובן לגרום לעיכוב התיקון עצמו. השורה האחרונה מתייחסת כמובן לעירוב החול עם הצמים. כאשר המים מחלחלים וחודרים אל הטיח נוצר מצב בו כדאי מאוד להמתין לייבוש מוחלט אחרת כל ההליך של תיקון גגות לא יתרום דבר. ניתן כמובן להתגבר גם על מכשול זה אולם מדובר בתהליך מסובך וארוך.
 
תיקון גגות, מה צריך לבדוק
מעבר לעובדה הברורה לכולנו שבעת הזמנה של בעלי המקצוע המציעים תיקון גגות יש לבחור באדם איכותי ואמין, יש להבין באילו חומרים הוא משתמש. מכיוון שרובנו לא אנשי מקצוע, שכאמור לו ידעתם איך לפעול לא הייתם זקוקים לאיש מקצוע, ובכל זאת חשוב להבחין ולהתעקש על שימוש בחומר איכותי שימנע בעיות ותקלות עתידיות.
 
תיקון גגות, כיצד נמנעים בפגישה עם בעל מקצוע?

ראשית חייבים להבחין בין גגות רעפים לגגות שטוחים. במידה ויש לכם גג בטון שטוח כדאי מאוד לנקות אותו לפני בוא החורף: לעבור על המרזבים ולבדוק היטב שהגג תקין. אנשי מקצוע איכותיים ישמחו לסייע לכם לבדיקה שלפעמים יכולה למנוע תיקון והוצאה כספית מיותרת.
 
טואול - בניית אתרים באינטרנט